CILT Benelux Debat waardebepaling logistiek dienstverlener

10/4/2011 at 4:55 pm | admin | Geen reacties

Datum: Donderdag  10 november 2011
Tijd: 16.30 – 20.00 (Registratie 16.00)
Waar: Dinalog, Princenhagelaan 13, 4813 DA Breda
Evenement Code: BNX004

 

 

 

Sprekers en panel:
• Pierre Girardin, MD France & Benelux, CEVA Logistics
• Erik van Egmond, Former MD, Penske Logistics
• Peter Best, Transportation & Customs Director, Nike EMEA
• Erik Brouwer, Director SCM, Perfetti van Melle
• Babiche van de Loo and Robert van Leewen, Transport en Logistiek Nederland

De avond begint met een korte presentatie van 2 journalisten van TLN over hun analyse van de bijdrage die logistieke dienstverleners aan de Nederlandse economie leveren. Daarna volgt een debat met discussie over “added value services” vanuit het perspectief  van gebruikers (Nike and Perfetti van Melle) en leveranciers (CEVA Logistics and Penske Logistics). Tevens zal de discussie met de deelnemers in de zal gevoerd worden. Het is onze intentie dat de discussie frivool, lichthartig, interactief en provocatief is, waarbij de verschillende zienswijzen van de debaters en het publiek aan de orde zullen komen.

De CILT Benelux nodigt u graag uit om deel te nemenaan deze bijzondere discussie met gerespecteerde sprekers van hoog niveau. Aan het einde van dit evenement kunt u genieten van een licht buffet en samenzijn om de overwegingen met andere deelnemers nog eens verder te bespreken.

Aangezien ere en beperkt aantal plaatsen is sporen wij u aan om vroegtijdig uw deelname bekend te maken. Dit kan via de membership service van de CILT tel +44 1536 740104 of per e-mail :membership@ciltuk.org.uk  met vermelding van de Event Code BNX004

De deelname is gratis.

  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Hyves
  • LinkedIn
  • Twitter
Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Reacties zijn gesloten.