Koos de Jong, Chief Financial Officer (CFO) bij Nedac Sorbo, is toegevoegd aan de bestaande jury van de Supply Chain Professional Verkiezing 2011. Supply chain heeft invloed op het werkkapitaal, wat bij de meeste bedrijven onder de eindverantwoordelijkheid valt van de CFO. Het komt dan ook vaak voor dat een supply chain director rapporteert aan de CFO. De belangrijkste reden om een CFO toe te voegen aan de jury.
Supply Chain Magazine en BLMC organiseren de verkiezing van de Supply Chain Professional voor het vierde achtereenvolgende jaar. Edwin van der Meerendonk (Walt Disney) was degene die de titel in 2008 voor het eerst mee naar huis nam. Daarna volgde John van Dongen (Electrolux Home Products) in 2009 en afgelopen jaar won Erik Bouwer (Perfetti van Melle).
Laatstgenoemde is evenals Van der Meerendonk nu een van de juryleden. Onder leiding van juryvoorzitter professor Sicco Santema (Technische Universiteit Delft) zullen zij, mede-organisator Michel van Buren (BLMC) en nu dus ook De Jong, bepalen welke kandidaten zullen worden genomineerd en naar de finaledag doorgaan.
Finaledag bijwonen?
De finaledag op 8 juni, wederom aan boord van de een afgehuurde Spido boot, is open en gratis toegankelijk voor supply chain practitioners, in vaste dienst werkzaam in industrie, groothandel of retail. Collega-experts kiezen aan het eind van deze dag voor de vierde keer de Supply Chain Professional. Rond de lunch vindt er aan wal een bedrijfsbezoek plaats. Gedurende de dag kan er optimaal worden genetwerkt met vele supply chain directors en managers.
Wilt u als supply chain practitioner de finale gratis bijwonen? Stuur dan een mail naar martijn.lofvers@supplychainmedia.nl.





Inventory Management
Supply Chain Consulting
DSV Solutions
Involvation
MP Objects
Recruitment & Consultancy
SAS, leverancier van business intelligence
Fouth Party Logistics (4PL) Freight & Carrier Management
Goodman
KPMG
Supply Chain Optimization
Groenwout
Riverland
Auto-ID & RFID
Dossier Ketenversnelling
Dossier Supply Chain Consultancy
Duurzaamheid, retourlogistiek & Cradle-to-cradle
ERP & supply chain software
Lean en Six Sigma
Logistiek & industrieel vastgoed
Logistiek dienstverlening
Oost-Europa & Turkije
Risk management & security
Sales & Operations Planning
Sourcing & procurement
Voorraadmanagement
Werkkapitaal & supply chain finance
Inkopers-Cafe
onderzoek van DPA Supply Chain
De vacaturesite voor SCM'ers
Supply Chain Movement
Supply Chain Professional